Joga On-line

Indywidualna lekcja kundalini jogi

może odbywać się na sali lub on line. Trwa 1,5 h.

Wspólna praktyka dostosowana jest do zakresu ruchu, poziomu sprawności fizycznej jak również somatycznych dolegliwości, które dana osoba doświadcza. Mówiąc prosto jeśli jest ból w ciele stopniowo i powoli budujemy każdą asanę (ułożenie ciała, ruch), uważnie słuchając swojego ciała. Razem zadbamy o kwestie zdrowotne, możesz poleprzyć wytrzymałość swojego ciała, odporność na stres oraz równowagę emocjonalną i mentalną. A jeśli będzie Tobie zależeć aby nabyć więcej elastyczności, rozluźnić i zrelasować się to właśnie w takim kierunku będziemy wspólnie praktykować:-)

Rozpocznij swoją podróż z nauką kundalini jogi. To jest na prawdę bardzo dobre rozwiązanie dla tych osób, które z jakiejś przyczyny nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych. Być może nie odpowiadają Tobie godziny zajeć grupowych lub po prostu wolisz być sama/m.

Zaletą lekcji 1 na 1 z nauczycielem jest to, że otrzymujesz całkowitą uwagę podczas praktyki. Relacja z nauczycielem uznaje twoje zaangażowanie i motywuje dając wiele radości, jednocześnie wspierając energetycznie twoje postępy.

Poprzez praktyke nauki kundalini jogi możesz żyć zgodnie ze swoim potencjałem, wspierać rozwój zawodowy lub pasję.

Lekcje 1 na 1 kierowane są do osób pracujacych w biznesie, korporacjach, freelancer-ów oraz każdego kto jest zainteresowany spotkać się ze samym sobą:-)

Czas i intensywność zajęć dostosujemy do twoich potrzeb.

Lekcje indywidualne kierowane są dla osób dorosłych kobiet i mężczyzn – początkujących czyli chcących zapoznać się z Kundalini Jogą, jak i dla osób zaawansowanych, chcących pogłębiać swoją praktykę. Jednocześnie jest możliwość praktyki dla nastoletnich dzieci 11-17 lat oraz młodszych dzieci wraz z opiekunem/rodzicem:-)

Indywidualna lekcja jest płatna 108 zł (przed lekcją) gdy wykupisz 10 lekcji koszt wynosi 90 zł /za lekcję czyli 900 zł.

Dla młodszych dzieci, nastolatków, studentów i seniorów lekcja idywidualna ma cenę 90zł gdy wykupisz 10 lekcji koszt wynosi 90 zł /za lekcję czyli 810 zł.

Jeśli chcesz wziąć udział proszę o kontakt emailowy na adres email agnieszka_lugierska1@tlen.pl .

Gdy opłacisz udział w lekcji wyślę Tobie emailem link do połączenia się w aplikacji ZOOM i hasło. Nie musisz mieć zainstalowanej aplikacji ZOOM na swoim telefonie lub komputerze.

Każda grupowa lekcja kundalini jogi

odbywa się on-line i na sali równocześnie. Są dwie grupowe lekcje w tygodniu każda lekcja trwa 1,5 h środa 18:00-19:30, czwartek 9:00-10:30.

Jeśli chcesz wziąć udział proszę o kontakt emailowy na adres email agnieszka_lugierska1@tlen.pl .

Pojedyńcza grupowa lekcja jest płatna 30zł (przed lekcją) gdy wykupisz 10 lekcji koszt wynosi 20zł /za lekcję czyli 200 zł.

Gdy opłacisz udział w lekcji wyślę Tobie emailem link do połączenia się w aplikacji ZOOM i hasło. Nie musisz mieć zainstalowanej aplikacji ZOOM na swoim telefonie lub komputerze.

Praktykujemy na boso i tylko z włączoną kamerą.

Zapraszam 🙂 Agnieszka Adi Shakti Kaur