Joga

Grafik zajęć

Indywidualne lekcje, konsultacje/doradztwo zapisy na priv

agnieszka_lugierska1@tlen.pl tel:601 591 113

środa 18:00-19:30 Tuczno Ośrodek on-line i na sali

czwartek 9:00-10:30 Tuczno Ośrodek on-line i na sali

Jeśli chcesz wziąć udział proszę o kontakt telefoniczny lub emailowy na adres email agnieszka_lugierska1@tlen.pl .

Pojedyńcza lekcja jest płatna 30zł gdy wykupisz 10 lekcji koszt wynosi 20zł /za lekcję czyli 200 zł.

Wskazówki

Drogi czytelniku jeżeli chcesz przyjść pierwszy raz, proszę przeczytaj wskazówki poniżej, a jeżeli będziesz miała/ł pytania to chętnie na nie odpowiem po prostu zadzwoń  Poproszę pamiętaj nie jedz 1,5 godziny przed lekcją jogi, potrzebny jest luźny strój, najlepiej wykonany z naturalnych materiałów. Możliwym wyborem jest biały strój aby projektować i czyścić swoja aurę. Wielu praktykujących zakrywa głowę (na biało)aby zatrzymać energię w czakrze korony podczas praktyki.  Najlepiej jest praktykować jogę na boso.  Proszę przychodź trochę wcześniej na lekcje abyśmy mogli rozpoczynać ją punktualnie.  Podczas praktyki proszę wsłuchuj się w swoje ciało, jeżeli nie możesz kontynuować ćwiczenia przerwij i odpocznij na chwilę aby potem wrócić do asany. Przynieś proszę matę. Woda i koce są dostępne na miejscu jeżeli chcesz przynieść swoją wodę .

Joga dla Dzieci

Kundalini Yoga dla dzieci oraz ich rodziców/opiekunów. Dzieci bawią się podczas zajęć jogi jednocześnie stając się fizycznie, mentalnie, emocjonalnie oraz duchowo bardziej zrównoważone. Lekcje Kundalinii Yogi dla dzieci zwiększają ich koordynację ruchową, elastyczność, umiejętności grupowe, poczucie własnej wartości i koncentrację. Dzieci odkrywają całe spektrum rzeczy, które mogą robić: rozciągać się, skakać, być cicho lub głośno, utrzymywać balans, zginać się, skręcać ciało, odpoczywać, być samemu i w grupie, skupiać się, rozpoznawać swoją siłę, być elastycznym, śpiewać, oddychać, poznawać własne ciało. Lekcje KY dla dzieci i rodziców dają możliwość aktywnego uczestniczenia w lekcji również rodzicom. Niektóre dzieci potrzebują obecności rodzica podczas zajęć i to jest właśnie taka możliwość, aby być ze swoim dzieckiem. 

Być z dzieckiem znaczy doświadczać razem.To wspólne doświadczenie wzmacnia więzi pomiedzy Wami. Można zapisywać się na zajecia indywidualne , można zebrac grupę rozdziców z dziećmi w przedszkolu lub szkole.Proponuję jogę dla samych dzieci w wieku od 5 do 17 lat.Zajęcia sa autorskim programem inspirowanym przez Gurudass Kaur.