CZAS ZDROWIENIA,  EDUKACJA,  Kundalini joga,  Kundalini joga poranna Sadhana,  Medytacje,  OBECNOŚĆ,  ROZWÓJ,  Samouzdrawianie

Indywidualna lekcja kundalini jogi na sali lub on-line

Indywidualna lekcja kundalini jogi

może odbywać się na sali lub on line. Trwa 1 h. Może trwać dłużej jeśli tak zdecydujesz maksymalnie do 2 h 🙂

Wspólna praktyka dostosowana jest do zakresu ruchu, poziomu sprawności fizycznej jak również somatycznych dolegliwości, które dana osoba doświadcza. Mówiąc prosto jeśli jest ból w ciele stopniowo i powoli budujemy każdą asanę (ułożenie ciała, ruch), uważnie słuchając swojego ciała. Razem zadbamy o kwestie zdrowotne, możesz poleprzyć wytrzymałość swojego ciała, odporność na stres oraz równowagę emocjonalną i mentalną. A jeśli będzie Tobie zależeć aby nabyć więcej elastyczności, rozluźnić i zrelasować się to właśnie w takim kierunku będziemy wspólnie praktykować:-)

Rozpocznij swoją podróż z nauką kundalini jogi. To jest na prawdę bardzo dobre rozwiązanie dla tych osób, które z jakiejś przyczyny nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych. Być może nie odpowiadają Tobie godziny zajeć grupowych lub po prostu wolisz być sama/m.

Zaletą lekcji 1 na 1 z nauczycielem jest to, że otrzymujesz całkowitą uwagę podczas praktyki. Relacja z nauczycielem uznaje twoje zaangażowanie i motywuje dając wiele radości, jednocześnie wspierając energetycznie twoje postępy.

Poprzez praktyke nauki kundalini jogi możesz żyć zgodnie ze swoim potencjałem, wspierać rozwój zawodowy lub pasję.

Lekcje 1 na 1 kierowane są do osób pracujacych w biznesie, korporacjach, freelancer-ów oraz każdego kto jest zainteresowany spotkać się ze samym sobą:-)

Czas i intensywność zajęć dostosujemy do twoich potrzeb.

Lekcje indywidualne kierowane są dla osób dorosłych kobiet i mężczyzn – początkujących czyli chcących zapoznać się z Kundalini Jogą, jak i dla osób zaawansowanych, chcących pogłębiać swoją praktykę. Jednocześnie jest możliwość praktyki dla nastoletnich dzieci 11-17 lat oraz młodszych dzieci wraz z opiekunem/rodzicem:-)

Indywidualna lekcja jest płatna 108 zł (przed lekcją) gdy wykupisz 10 lekcji koszt wynosi 90 zł /za lekcję czyli 900 zł.

Dla młodszych dzieci, nastolatków, studentów i seniorów lekcja idywidualna ma cenę 90zł gdy wykupisz 10 lekcji koszt wynosi 90 zł /za lekcję czyli 810 zł.

Jeśli chcesz wziąć udział proszę o kontakt emailowy na adres email agnieszka_lugierska1@tlen.pl .

Gdy opłacisz udział w lekcji wyślę Tobie emailem link do połączenia się w aplikacji ZOOM i hasło. Nie musisz mieć zainstalowanej aplikacji ZOOM na swoim telefonie lub komputerze.