CZAS ZDROWIENIA,  EDUKACJA,  EMPATIA,  Kundalini joga,  Kundalini joga poranna Sadhana,  Medytacje,  OBECNOŚĆ,  POBYT DOMOWY,  ROZWÓJ,  Samouzdrawianie,  WAKACJE,  Warsztaty

ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE POBYT RELAKSACYJNY RESET z dźwiękiem mis i gongów oraz jogą kundalini. MOŻESZ PRZYJECHAĆ ZE SWOJĄ GRUPĄ, RODZINĄ PRZYJACIÓŁMI

MOŻESZ PRZYJECHAĆ ZE SWOJĄ GRUPA, RODZINĄ PRZYJACIÓŁMI.ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE POBYT RELAKSACYJNY RESET z dźwiękiem mis i gongów oraz jogą kundalini. KAMERALNA GRUPA 6-8 OSÓB

JESIEŃ I ZIMA 2022
WIOSNA 2023
Zapraszamy na spokojny, relaksujący warsztat do TUCZNA koło Poznania
Mamy do dyspozycji ładną salę z widokiem na ogród i przyjemne pokoje do odpoczynku.
O poranku będziemy praktykować jogę (dla chętnych), spotykać się w kręgu, spacerować po Puszczy Zielonce, jeździć nad jezioro i kapać się w nim. Wieczorami odpoczywać w spokojnej praktyce jogi nidry oraz przy dźwiękach terapeutycznych instrumentów mis i gongów.
Grupa -od 5 do 7 osób z noclegiem.
Plus 4 osoby nienocujące.
Program dzienny
*Joga kundalini przed śniadaniem
dla chętnych godzina zostanie ustalona wspólnie 

?

*kundalini joga jest techniką rozwoju świadomości prowadzącej do przebudzenia prawdziwej natury/tożsamości. Jest to nauka, która bazuje na wiedzy należącej do całej ludzkości oraz na Twoim własnym doświadczeniu. Obejmuje ona wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, śpiew mantr i techniki oddechowe.
*śniadanie
*Spotkania w kręgu
To będzie czas razem dla integracji, wymiany tematów, pogadania.
*Czas wolny
*obiad
*czas wolny
* lekka kolacja
*Joga Nidra
nazywana powszechnie jogą relaksacyjną, jest praktyką stanu psychicznego snu (słowo nidra w sanskrycie oznacza sen), szczególnie głęboką formą relaksacji. Rozluźniamy ciało, uwalniamy umysł od stresu i udajemy się w podróż do samego siebie. Pozwala ona uspokoić nasz rozbiegany umysł, zrelaksować ciało, zwrócić się do wewnątrz, skontaktować się z naszą podświadomością, by ją oczyszczać.
*Wieczorny koncert relaksacyjny w dźwiękach terapeutycznych mis i gongów
Kąpiel w dźwiękach mis i gongów. Doświadczysz zanurzenia w dźwięku pięknych instrumentów terapeutycznych – mis dźwiękowych oraz gongów. Wibrujące dźwięki w łagodnym rytmie odprężają, poruszają wewnętrzne płyny w ciele, rozpuszczają napięcia, pomagają odpocząć umysłowi, wprowadzają harmonię, głęboki relaks i wewnętrzne wyciszenie.
Inwestycja podarowanie
Wyżywienie (3 posiłki dziennie i+deser) i nocleg 180 zł/1 osoba/1 dzień czyli 3 dni 540zł
Część merytoryczna 1 osoba/3 dni/420 zł.
razem 1osoba/ 1080zł
1.MOŻNA UCZESTNICZYĆ W JODZE I KONCERTACH Z WYŻYWIENIEM ALE BEZ SPANIA W OŚRODKU
2.MOŻNA UCZESTNICZYĆ W JODZE I KONCERTACH BEZ WYŻYWIENIA I NOCLEGu
Koszt rezerwacji miejsca – przedpłata 400 zł płatny na konto jako gwarancja miejsca, zgłoszenia według kolejności daty płatności.
Nr konta zostanie wysłany emailem
Jeśli z powodu organizatora warsztat się nie odbędzie to zaliczka będzie zwrócona.
Dla uczestnika jest możliwość odwołania rezerwacji do 7 dni przed rozpoczęciem warsztatu włącznie – wtedy jest zwrot zaliczki. Po tym terminie zaliczka jest bezzwrotna, a kwota przeznaczana jest na poniesione koszty organizatora.Akomodacja Ośrodek Kundalini Jogi Aśrama Yoga Tuczno ul. Bukowa 3Pobyt w pokoju 2 lub 3 osobowym (trzy doby)
Pobyt w pokoju 1 osobowym (trzy doby)
Co zabrać
SIEBIE, strój do jogi, matę i kocyk do okrycia ciała, ubrania dopasowane do leśnego wiejskiego klimatu we wrześniu.
Co zostawić
pracę, sprawy domowe, dzieci, mężów, żony, partnerów, zwierzęta, przewidywania, uporczywe myśli, plany i oczekiwania.
Kontakt/Zapisy/Rezerwacja miejsca w Ośrodku https://jogawmateczniku.kylos.pl/osrodek/
Pytania/Pomoc
agnieszka_lugierska1@tlen.pl
Adi Shakti +48 601591113Pytania/ Koncert Joanna Głuszek;
tel. +48 606 79 19 75; gabinet.wolnarzeka@gmail.comPowadzące:
Joanna Głuszek – psychoterapeutka tańcem i ruchem, terapeutka dźwiękiem.
Terapii dźwiękiem uczyłam się w Akademii Petera Hessa. Gram koncerty na terapeutycznych misach dźwiękowych i na gongach oraz instrumentach, które odzwierciedlają dźwięki natury.
Agnieszka Adi Shakti Kaur – ciekawi mnie każdy przejaw istnienia. Jestem zafascynowana pięknem i mądrością ludzkiego ciała. Uwielbiam ruch, taniec, muzykę i śpiew. Od chwili gdy jestem nauczycielem kundalini jogi, moje wewnętrzne światło jeszcze jaśniej oświetla drogę. Prowadzę Aśrama Yoga www.jogawmateczniku.pl