CZAS ZDROWIENIA,  OBECNOŚĆ,  ROZWÓJ,  Szkolenia

Analiza drogi życia duszy według daty urodzenia.

Analiza drogi życia duszy według daty urodzenia to spotkania indywidualne podczas których proponuję edukację oraz wspólną pracę rozwojową opartą na wiedzy pozyskanej z rozpisanej numerologicznie Twojej daty urodzenia. Używam kategorii według, których pracuje Elen Eliah oraz kategorii pochodzących z wiedzy numerologii kundalinii jogi wg. przekazu Yogi Bhajana.

Każdy zanim zejdzie na Ziemię wybiera sobie sam/a konkretną datę urodzenia. Ta data jest zapisem, wibracją, która prowadzi nas w obecne życie. W dacie urodzenia mamy podane zapisy z poprzednich wcieleń, pokazuje nam ona z jakimi historiami schodzimy. Jakie są główne nasze obciążenia jako duszy i nad czym chcemy pracować. Czy nasze życie przebiegnie w pozytywie, czy w negatywie zależy od tego czy uświadomimy sobie jakie mamy programy i czy je przepracujemy, czyli przetransformujemy.

W każdym programie działamy z automatu. Nie mamy jeszcze świadomości tego co się z nami dzieje nie rozpoznając, że to jest jakiś wzorzec/skrypt/program wewnątrz, którego jesteśmy.

Jest jednak potencjał w każdym naszym wcieleniu. Polega on na tym, że możemy przeżyć życie świadomie. Doświadczając zdobywamy wiedzę, ta wiedza może poprowadzić nas do mądrości, a gdy mamy mądrość to wtedy kończymy rozkodowywanie programów, kończymy przerabiać daną lekcję. ZAPRASZAM na indywidualne godzinne spotkania .

Sensem naszego życia jest ewolucja –rozwój.